zavřít

Obrázky z kontroverzních Hooligans v češtině

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Martin Lévay z ostravské společnosti TOP Distributor nám dnes poslal sadu prvních obrázků z lokalizované verze kontroverzní real-time strategie Hooligans: Storm over Europe od DarkXabre.

Proč kontroverzní? Stanete se v ní totiž vůdcem fotbalových výtržníků, pro něž není nic svaté. Jejich tažení městy a řádění na stadionech věrně simuluje opravdové chuligány, a tak není překvapením, že se tato hra stala díky svému tématu v některých evropských zemích hojně diskutovaná a objevily se i hlasy pro zákaz jejího prodeje. Podle nových obrázků z české verze Hooligans se dá tušit, že ani u nás tomu nebude jinak, neboť český překlad jde ve stopách originálu a setkáte se v něm s pro někoho nepřípustnými výrazy jako "najmout děvku", "roztřískat hospodu" atd.


další nové obrázky

Kompletně lokalizovaná Hooligans: Storm over Europe u nás vyjde v průběhu následujících týdnů za 599 Kč, anglickou verzi hry jsme recenzovali začátkem února zde (hodnocení 40%):
  Obchody s drogami ve městech jsou reprezentované většinou nenápadným vchodem v postranní uličce, a na parkovištích u stadionu lze drogy koupit také v dodávce. Jednotky ale moc „nezfetujte“, může se stát, že Vám zemřou (hlavně Bulch). Dále můžeme navštívit nevěstinec, kde se jednotky dokonale doléčí a zotaví. Ve hře narazíte také na rezidence a obchody všeho druhu. Do rezidencí se nemá cenu ani vkrádat, protože zde nenajdete moc peněz. Obchody „vynáší“ víc, ale mají alarm... [více]
zdroj: Top Distributor

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (PS4)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.