zavřít

Obrázky z Kohan

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obrázková sekce byla dnes obohacena o nový přírůstek, a tím je 17 nových screenshotů z real-time fanatasy strategie Kohan: Immortal Sovereigns od TimeGate Studios.

zdroj: Archiv

Hra se bude odehrávat v mystickém fantasy světě Khaldun, který bude přibližně odpovídat našemu středověku. Vy, jako nesmrtelný válečník Kohan, budete přinucen se v čele armády složené z různorodých jednotek utkat se silami zla. Zajímavostí hry je speciální engine (pracovně nazvaný 'Quest-Trigger System'), který bude průběžně generovat úkoly a dávat tak hráči možnost rozšiřovat svoje technologie a poznávat vlastní historii.


Podle informací to vypadá, že Kohan: Immortal Sovereigns bude optimalizován pro rozlišení 1024x768, které umožňuje zobrazování vysoce detailního prostředí (obrázky jsou zmenšeny na 800x600). Očekávaný datum vydání je stanoven na březen příštího roku. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.