zavřít

Obrázky z her od CDV Software

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí CDV Software se po celosvětovém úspěchu Sudden Strike docela rozjeli a v nejbližší...

zdroj: Archiv

Němečtí CDV Software se po celosvětovém úspěchu Sudden Strike docela rozjeli a v nejbližší době nás obdaří několika dalšími tituly, z nichž tu dnes máme sadu nových screenshotů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Jedná se o dříve avizovaný datadisk Sudden Strike Forever (duben) s novými misemi a jednotkami, a dále pak o historickou realtime strategii umístěnou do 16.-18.století Cossacks: European Wars (březen). A nakonec na třetím obrázku je nová hra Mystery of the Druids (podzim), což je klasická adventura, ve které se coby začínající detektiv Scotland Yardu pokusíte odhalit vyvražďování tajemných Druidů.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.