zavřít

Obrázky z Gothic 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to tak dávno, co se po poměrně dlouhé době po vydání původní německé verze fantasy RPG Gothic, začala prodávat také její anglická podoba.

zdroj: Archiv

Doufejme, že u jejího druhého pokračování Gothic 2, který se již připravuje, nebudou vývojáři fanoušky tak dlouho napínat a kromě německy mluvících hráčů, nakrmí také zároveň anglicky mluvící většinu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Gothic 2 by měl přímo navazovat na příběh prvního dílu přesně tam, kde končil. Hráči si svou postavičku nadefinují, ne jak je zvykem úplně na začátku hry, ale až v průběhu první hodiny hraní. Bohužel zatím nejsou známy další podrobnosti, naši galerii však obohatily alespoň první obrázky ze hry.
zdroj: GamePort zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.