zavřít

Obrázky z Frank Herbert 's Dune

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako takový bonbónek k prvním dojmům ze hry Frank Herbert's Dune tu jsou pro vás další...

zdroj: Archiv

Jako takový bonbónek k prvním dojmům ze hry Frank Herbert's Dune tu jsou pro vás další obrázky ze hry, jejíž plná verze vyjde pro PS2 a PC 23.listopadu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv Spice Must Flow, zdroj: Archiv

Scénář, který je prakticky vystřihnutím několika desítek stránek z knížky Franka Herberta, zůstal nepozměněn. Píše se vesmírný rok 10191 a války o vládu nad planetou Arrakis stále přibývají na intenzitě. Císař celého vesmíru společně se svými rádci umožní velmi dobře technologicky vyspělým Atreidům ovládnout Arrakis, na jejímž povrchu se nachází velmi vzácné koření, které do této doby umožňuje létat vesmírem i na velké vzdálenosti. Bohužel Císař je velmi proradný a umožní i druhým největším soupeřům rodu Harkonnenů, aby planetu napadli a tím společně získali společně nadvládu v celém vesmíru.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.