zavřít

Obrázky z Flashpoint datadisku a patch

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K dispozici jsou další obrázky z datadisku Red Hammer (bude se prodávat jako Operation Flashpoint Gold) pro mimořádně úspěšnou hru Operation Flashpoint.

zdroj: Archiv

Jeho vydání se již kvapem blíží, ale žádné nové informace se neobjevily. Jen pro připomenutí - datadisk bude za ruskou stranu, konkrétně za příslušníka elitních Spetz Natz Dimitri Lukina. Kromě kampaně ale mnoho nových věcí nečekejte, vždyť třeba veškeré addony přinesl již patch 1.30, což je patrno i při pohledu na tyto obrázky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Obecně známou skutečností je, že se datadisk netvoří u Bohemia Interactive, ale přímo u Codemasters. Vyvstává tak otázka, jakou kvalitu bude tento datadisk mít. V tomto směru jsem raději mírný pesimista, ale rád se budu mýlit, o čemž se přesvědčíme již za pár dní.

Dnes vpodvečer také vyšel finální patch v1.30 pro českou verzi - download zde (15 MB).
zdroj: CVG& e-mail zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.