zavřít

Obrázky z Final Fantasy X pro PS2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno nám psal jeden čtenář s dotazem, proč v naší sekci kalendář nemáme uvedena další pokračování Final Fantasy IX a X.

zdroj: Archiv

Je to proto, že u PC verzí těchto her není nikdy známo, kdy se objeví. Přednostně jsou totiž vyvíjeny v Japonsku pro herní konzole a na počítače se dostávají s velkým zpožděním. Pro příznivce této herní série tu alepoň máme několik obrázků z Final Fantasy X pro Playstation 2. Desáté pokračování by se mělo v Japonsku prodávat letos na jaře, do ostatního světa se dostane až na podzim a kdy bude verze pro PC, to je jen ve hvězdách.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.