zavřít

Obrázky z Fighting Legends

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na webu GameZNet se objevily tři nové screenshoty z připravovaného akčně strategického online RPG mixu Fighting Legends od Maximum Charisma Studios.

zdroj: Archiv

Hráč může hrát za jeden z devíti klanů - BearKat, Bio-Mecha, Human, Wee, Arachin, RIN, BONE, Pyron a záhadný M klan, kde každý má devět různých typů postav (tedy celkem 81 možností na výběr).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Fighting Legends jsou v současnosti ve fázi alpha testování, beta testy se připravují na červen. Pokud se betatestování chcete osobně zúčastnit, stačí se přihlásit na http://www.mcszone.com/. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.