zavřít

Obrázky z EVE: The Second Genesis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V únoru jsme Vás informovali o přípravě nové vesmírné online multiplayer hry EVE: The Second...

zdroj: Archiv

V únoru jsme Vás informovali o přípravě nové vesmírné online multiplayer hry EVE: The Second Genesis, jejíž betatestování by mělo začít ještě před koncem tohoto roku.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Na oficiálních stránkách EVE se objevil nový update, který se probírá tajemnou říší Amarru a najdete zde i nové informace, včetně databáze šesti nových Amarrských lodí a krátký příběh vykreslující události na stanici Inis-Ilix. My Vám přinášíme alespoň několik nových screenshotů, které pořídila družice Tiscali poblíž centrální planety Amarru :P zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.