zavřít

Obrázky z Earth & Beyond Online

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Westwood vypustil několik nových screenshotů z Earth & Beyond Online, jejich připravované masivně multiplayerové vesmírné epické ságy.

zdroj: Archiv

Oficiální homepage také nabízí fan-site creation kit spolu s dalšími drobnostmi pro fanatické fanoušky tohoto žánru. Hra bude obsahovat přetrvávající vesmír se stovkami planet a hráči budou zkoumat, zalidňovat a bojovat o teritoria, samozřejmě zde budou také experience points a penízky za které bude možné upgradovat kosmické koráby.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Zatímco první interní betatestování této hry začalo zhruba před týdnem, finální verze má vyjít někdy v prvním čtvrtletí příštího roku. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.