zavřít

Obrázky z Drakan II pro PS2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zcela netradičně pro Vás máme spoustu nových obrázků ze hry, která je určena pro PlayStation 2 a už brzy (původně to bylo plánováno na listopad tohoto roku, ale protože jsme realisté, počítejme s tím na počátek roku příštího) by měla dospět do finální podoby.

zdroj: Archiv

Tou tajemnou hrou je akční adventura Drakan II, jejíž hlavní hrdinkou bude stejně jako v prvním díle Drakan: Order of the Flame (recenze PC verze) velmi vyvinutá ženština s erotickým jménem "Rynn" spolu se svým nerozlučným dračím společníkem Arokhem. Jejich vzájemné pouto je opravdu dojemné, pokud totiž jeden z nich z nějakého důvodu zemře, druhý ho zanedlouho bude následovat také.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Tentokrát budou tito dva společníci cestovat hodně daleko, aby uvolnili nesmrtelné Spirit Dragony ze zajetí a osvobodili zemi od krutého utiskovatele známého jako Desert Lord. Setkáte se s množstvím minotaurů, orků a dalších monster, velmi Vás překvapí i vizuální efekty a celkově mnohem lepší grafika, což se podepíše jak na vzezření samotné hrdinky, tak i jejího zvířacího přítele, kteří by tak měli být mnohem více živější a jaksi živočišnější ;) Doufejme, aby se Drakan 2 po čase objevil i ve verzi pro PC...
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.