zavřít

Obrázky z detektivní adventury Post Mortem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První informace o detektivní adventuře Post Mortem od francouzských Microids jsme psali již v květnu.

Příběh se točí kolem vyšetřování tajemné rituální vraždy v luxusním hotelu. V roli amerického detektiva Guse Macphersona se ve first-person zobrazení pustíte do pátrání, které platí bohatá a atraktivní Francouzka.


nové obrázkykompletní galerie

Post Mortem vám nabídne asi dvacítku postav, renderovaných v reálném čase a samozřejmě v 3D provedení. Dialogy by prý měly být pojaty velmi originálně (vlastní engine) a jejich nový systém má plně odstranit lineárnost a zaběhnuté konvence v žánru adventur. Pokud s vámi například někdo nechce hovořit, máte možnost ho různými způsoby k výpovědi přimět atd. Ačkoliv jsme o této hře dlouho nic neslyšeli, nyní se v naší galerii hřeje čtveřice zbrusu nových obrázků. Jak doufá hlavní designér projektu Stephane Brochu, půjde o další "velkou" adventuru současnosti, podobně jako byla například nedávno oceňovaná Syberia, jež u nás zanedlouho vyjde částečně v češtině (info).

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.