zavřít

Obrázky z datadisku Cossacks: Back to War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

GSC GameWorld otevřeli na homepage historické real-time strategie Cossacks: European Wars novou...

GSC GameWorld otevřeli na homepage historické real-time strategie Cossacks: European Wars novou sekci věnovanou v pořadí druhému datadisku Back to War, kde se objevila sada osmi nových screenshotů, které zachycují nejrůznější prostředí ve hře - bitvu na sněhu, africké písečné pobřeží nebo architekturu budov v Benátkách 18.století.


další nové obrázky

A jaké novinky datadisk Back to War přinese do bestselleru Cossacks? Vedle dvou nových národů v podobě Švýcarska a Maďarska to bude hlavně úctyhodných 100 misí pro hru jednoho hráče. Výčet dalších vylepšení najdete v našem dubnovém článku napsaném v souvislosti s oznámení této hry, jejíž termín vydání byl stanoven na konec roku.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.