zavřít

Obrázky z české verze Might & Magic IX

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

CD Projekt ústy svého PR manažera oznámil, že 2 CD s českou verzí RPGčka Might & Magic IX jsou konečně v lisovně a tím pádem by se mohla objevit na domácím trhu v horizontu několika dnů/týdnů.

V zatím posledním dílu této kultovní série budete opět v čele skupiny dobrodruhů plnit stovky úkolů, abyste zachránili zemi Chedian před nájezdem krvežíznivých beldonianských hord. Ve velké krabici za 999 Kč naleznete hru opatchovanou na v1.2 a tištěnou mapu celé země. O českou verzi se prý postarali známí překladatelé RPG her, takže můžete očekávat výrazy a názvy známé z předchozích dílů, dobře prý dopadl i dabing. K prohlédnutí tu máme první screenshoty, abyste si udělali představu o tom, jak lokalizovaná verze Might & Magic IX vypadá.


Snad můžu také prozradit, že v naší recenzi M&M IX, kterou si budete moci přečíst v brzké době, tato hra získala jen 60% hlavně kvůli nepovedenému přechodu na nový 3D engine a zjednodušení konceptu s důrazem na akčněji zaměřené hráče. Se světem Might & Magic také souvisí jiná potěšující zpráva od CD Projektu, podle níž bude v dohledné době vypuštěn český patch v1.3 pro čtvrtý díl Heroesů, jehož vlastnosti popisuje tento soubor.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.