Obrázky z české verze Might & Magic IX
zdroj: tisková zpráva

Obrázky z české verze Might & Magic IX

7. 6. 2002 12:30 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

CD Projekt ústy svého PR manažera oznámil, že 2 CD s českou verzí RPGčka Might & Magic IX jsou konečně v lisovně a tím pádem by se mohla objevit na domácím trhu v horizontu několika dnů/týdnů.

V zatím posledním dílu této kultovní série budete opět v čele skupiny dobrodruhů plnit stovky úkolů, abyste zachránili zemi Chedian před nájezdem krvežíznivých beldonianských hord. Ve velké krabici za 999 Kč naleznete hru opatchovanou na v1.2 a tištěnou mapu celé země. O českou verzi se prý postarali známí překladatelé RPG her, takže můžete očekávat výrazy a názvy známé z předchozích dílů, dobře prý dopadl i dabing. K prohlédnutí tu máme první screenshoty, abyste si udělali představu o tom, jak lokalizovaná verze Might & Magic IX vypadá.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Snad můžu také prozradit, že v naší recenzi M&M IX, kterou si budete moci přečíst v brzké době, tato hra získala jen 60% hlavně kvůli nepovedenému přechodu na nový 3D engine a zjednodušení konceptu s důrazem na akčněji zaměřené hráče. Se světem Might & Magic také souvisí jiná potěšující zpráva od CD Projektu, podle níž bude v dohledné době vypuštěn český patch v1.3 pro čtvrtý díl Heroesů, jehož vlastnosti popisuje tento soubor.

jd

Nejnovější články