zavřít

Obrázky z české adventury Alter Ego

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Berounští autoři Zatracenců odvypráví detektivní příběh z 90. let 19. století.

Čtveřicí obrázků ve vysokém rozlišení dnes připomínáme chystanou adventuru Alter Ego od berounských Future Games (autorů Zatracenců). Odehrávat se bude v 90. letech 19. století v anglickém velkoměstě a její příběh se má točit okolou dvou postav, každé na opačné straně zákona a přesto vzdorujících společnému nepříteli.


Mimo podpory rozlišení 1600x1200 slibují autoři dobrodružný detektivní příběh s hororovou zápletkou:
    Ve městě Plymouthu za podivných okolností zmizelo právě pohřbené tělo sira Williama. Tato zpráva by přes svou zvláštnost nikdy nevyvolala tak bouřlivou odezvu nebýt toho, že se jednalo právě o sira Williama. Již za svého života byl několikrát vyšetřován. I když mu policie nikdy nic neprokázala, mezi lidmi se vypráví hrůzostrašné legendy o jeho krvavých činech. Zbylo jen málo těch, co mu byli ochotni sloužit a snášet pohled na jeho mrtvou tvář. Po jeho smrti a následných vraždách však i většina z nich v hrůze utekla. Policie si neví rady a bezradně přešlapuje na místě. Město je vydáno na milost a nemilost panice a strachu.

    Do těchto událostí zcela nevědomky zasáhne mladý, bezvýznamný zlodějíček Timothy. Už jeho příchod do města je příznačný. Dostal se sem lodí jako černý pasažér a byl odveden s okovy na rukou. Timothy má však zcela jiné plány. Jeho snem je Amerika, kde chce začít nový život. Cesty osudu jsou však nevyzpytatelné a nejen Timothy pozná, jak klikaté můžou být...
Alter Ego vyjde v létě příštího roku pro PC - více již brzy na homepage.
zdroj: Jeuxvideo

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.