zavřít

Obrázky z addonu pro Flashpoint

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kromě opravdu exkluzivních informací pro naši stránku o Flashpointu nám Honza Hovora z Bohemia...

zdroj: Archiv

Kromě opravdu exkluzivních informací pro naši stránku o Flashpointu nám Honza Hovora z Bohemia Interactive Studia ukázal (a dovolil zveřejnit, což není vždy to samé) i dva exkluzivní obrázky z vývoje jedné z nových jednotek, které nás čekají v novém addonu pro Operation Flashpoint.

 

Tou je ruský obrněný transportér BRDM, jehož obrázky teď můžete vidět jako první na světě. První obrázek ukazuje model v jejich modeleru O2, na druhém je pak již vyrenderované vozidlo. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.