Obrázky (nejen) vozidel z Joint Operations
zdroj: tisková zpráva

Obrázky (nejen) vozidel z Joint Operations

18. 3. 2004 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Multiplayerově orientovaná akce Joint Operations: Typhoon Rising se prý nejvíce podobá hrám typu Delta Force, Battlefield a nebo PlanetSide.

Její konflikt se odehrává v Indonésii blízké budoucnosti a jeho základem je povstání domácích obyvatel proti indonéské vládě. Ve hře se dále objeví i americké, francouzské, australské a ruské jednotky. Singleplayerová část hry má nabídnout mezi devíti až jedenácti misemi, ve kterých nebudou chybět ovladatelná vozidla, plavidla a letadla - jejich celkový počet se vyšplhá až ke 30ti a na údajně ohromných mapách je jistě využijete. Konkrétní modely různých dopravních prostředků předvádí tyto nové obrázky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Kromě již oznámených MP modů jako třeba Team Deathmatch, King of the Hill nebo Flagball má hra obsahovat i mod Advance & Secure. Jeho základním principem bude snaha obou týmů obsadit a ubránit klíčové body na mapě. Pořadí, ve kterém je musí získat, bude přitom pevně dané. Joint Operations však podle NovaLogicu nebude obsahovat klasický Deathmatch (všichni proti všem). Minimální počítačová sestava pro tuto hru by měla mít CPU s taktem 1 GHz (Pentium 3), ideální však bude Pentium 4. Finální verze hry se prý objeví někdy v půlce května, ještě předtím bychom se však měli dočkat hratelného dema s jednou mapou. Termín jeho vydání se odhaduje na začátek dubna.
zdroj: GameSpy

kate

Nejnovější články