zavřít

Obrázky: Devastation, Stunts, Battlefield 1942

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cílem této souhrnné novinky je opět upozornit bez zbytečných řečí kolem na několik čerstvých přírůstků v sekci screenshotů.

První taková aktualizovaná galerie náleží k chystané týmové střílečce Devastation od španělských Digitalo Studios, která stojí za pozornost díky licenci na poslední Unreal technologii od Epicu. V květnu se této hry ujal vydavatel Arush Entertainment známý kvůli Duke Nukem: Manhattan Project (tisková zpráva a je tedy téměř jisté, že se ji někdy v budoucnu dočkáme - nyní se prý Devastation nachází ve stádiu beta.


Devastation galerieStunts: Final Stage galerieBattlefield 1942 galerie

Další čtveřice screenshotů pochází z nadějného projektu Stunts: Final Stage, který se bude snažit navázat na klasiku všech klasik, závodní hru s možností budování své vlastní trasy, Stunt Car Racer z osmdesátých let (info). Slovenští Mayhem Studios tyto obrázky z technologického dema nahodili na svůj web už před měsícem, ale tehdy zůstaly kvůli nefungující komunikaci bez povšimnutí všech médií. Hratelnou alphu Stunts prý můžeme očekávat koncem října a plná hra pak na přelomu jara a léta příštího roku. A na závěr tu ještě máme osm vizuálních ukázek z jedné mapy obsažené ve finální verzi Battlefield 1942, kde se bojů oproti populárnímu multiplayerovému demu účastní i německá vojska.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.