zavřít

Oblivion Lost v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když jsme se rozhlíželi na oficiálních stránkách společnosti GSC GameWorld a seznamu her, které budou předváděny na výstavě Milia Trade Show 2002, narazili jsme také na nové obrázky z jejich dalšího titulu připravovaného na rok 2003.

zdroj: Archiv

Je jím 3D akční střílečka která Vás přenese časem daleko dopředu a nese pracovní název Oblivion Lost.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

S Oblivion Lost proniknete do časů, kdy už nikdo nepochybuje o existenci dalších inteligentních tvorů na cizích planetách. Cestování vesmírnými koráby je dávno zastaralé a na řadu se dostaly transportní portály, jimiž se člověk dokáže přenést kamkoli je libo. Hráč se vžije do role průzkumníka, který bude mít na starosti objevování neznámých planet. Na svých dobrodružných cestách se tak setkává s neznámými rasami, krutými nepřáteli, prostě odlišnými způsoby života. Vysoce dynamický příběh, možnost využití bohaté nabídky zbraní, rychlé a tvrdé souboje s armádami nebezpečných nepřátel jsou výčtem jen mála, co Vás v Oblivion Lost prý čeká. Zklámáni by neměli být ani závisláci na multiplayeru.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.