Nový svět v Anarchy Online: Shadowlands
zdroj: tisková zpráva

Nový svět v Anarchy Online: Shadowlands

16. 8. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Norský Funcom nedávno oznámil, že další chystané rozšíření jeho populární futuristické MMORPG Anarchy Online: Shadowlands se mírně pozdrží.

Datum uvolnění bylo posunuto o pouhé dva týdny, z 26. srpna na 9. září 2003. Podle ředitele studia Tronda Aase by s tímto datadiskem měla do světa Rubi-Ka přibýt přímo další nová dimenze. Výrazných změn se dočká minimálně i samotné rozhraní, které by mělo být tentokrát založeno na principu nových ikonek a různých zástupců. V Shadowlands si hráči budou moci zvolit též dvě přidané profese - shade a keeper, o jejichž podrobnostech se můžete dočíst přímo ve speciální sekci na homepage.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Celkem přibude sedm nových lokací, netradičně inspirovaných peklem, očistcem a rájem z literárního díla Božská komedie Dante Alighieriho. V každé z nich byste měli narazit též na zcela jiné rostliny a zvířata. Tvůrci dále slibují nové druhy monster, nové zbraně, brnění i další předměty. Hra by se měla dočkat po grafické stránce menší revize, ovšem o tom asi nejlépe vypoví čerstvé obrázky z naší galerie. Zajímavost na závěr - všichni, kdož si Anarchy Online: Shadowlands předobjednají, dostanou přístup do luxusních příbytků ve městě Jobe. Jak to v nich vypadá, můžete zjistit z krátkého videa (3,8MB, DivX), umístěného na stránkách hry.

kate

Nejnovější články