Máte námět či připomínku? Napište nám
Nový datadisk - Civilization III: Conquest
zdroj: Archiv
Obrázky

Nový datadisk - Civilization III: Conquest

5. 7. 2003 19:19 | autor: Redakce Games.cz |

Možná si vzpomenete, že se během letošní E3 objevila zpráva o vývoji nového datadisku pro oblíbenou tahovou strategii s názvem Civilization III.

Addon si vysloužil podtitul Conquest a vyjít má někdy na podzim tohoto roku. Příznivci série se mohou těšit na spoustu novinek, které s sebou Civilization III: Conquest přinese. Předně to totiž bude hned osm nových civilizací, tudíž se jejich celkový počet vyšplhá na 31. Zatím nebyly odhaleny všechny, ale objevit by se mezi nimi měli např. Sumerové, Mayové, Inkové a Chetité. Tvůrci rovněž slibují, že se více zaměří na multiplayer. Jednou z věcí, která by měla být v této oblasti vylepšena bude prý rychlost hraní. Většina hráčů nemá podle vývojářů čas se věnovat multiplayerovému klání příliš mnoho hodin a tak jim prostě chtějí nabídnout dostatek různých možností, aby si hru přizpůsobili jak jen to půjde. Samozřejmě, že nebudou chybět ani nové herní módy.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Civilization III: Conquest bude obsahovat devět rozvinutých scénářů nabízejících nové jednotky, technologie, aj. přednosti. Novinkou by v této hře měly být i pohromy jako vybuchující sopka. Můžete si být jisti, že pokud se budete se svými jednotkami nacházet v jejím bezprostředním okolí, nevyváznete bez ztrát. A to jde pouze o jeden jediný příklad z katastrof, které vás zde mohou postihnout. A protože velkou roli v celé sérii hraje diplomacie, budou se některá vylepšení týkat i této části. Více podrobností naleznete v tomto interview na Boomtown.
zdroj: boomtown

korgull

Nejnovější články