zavřít

Nový datadisk Anarchy Online: Lost Eden

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Masivně multiplayerová sci-fi RPG Anarchy Online se letos v zimě dočká svého dalšího rozšíření s podtitulem Lost Eden.

Oznámila to včera společnost Funcom. Anarchy Online: Lost Eden má podle tiskové zprávy obsahovat celou řadu novinek a vylepšení. Namátkou půjde například o masivní orbitální bitevní stanice, hráčem ovládané bitevní mechy, značné upgrady v oblasti PvP, možnost proniknout do nepřátelské mateřské lodě, rozsáhlé alternativní možnosti v oblasti vylepšování postav a mnoho dalšího.


Tento addon, jehož děj vás mrští do velmi vzdálené budoucnosti - léta roku 29479, vás samozřejmě neošidí ani o nové zbraně, obranné prostředky a další příslušenství, které se vám jistě hodí nejen při řešení nových situací a úkolů. Nějaké další podorbnosti se můžete dozvědět na oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.