zavřít

Nové ukázky z Codename: Panzers

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Za posledních 24 hodin máme na našich stránkách již čtvrtý titul, který utrpěl změnu názvu.

Jde o válečnou RTS s prvky RPG, původně známou jako Panzers, nyní uváděnou jako Codename: Panzers. Novou sadu obrázků z díla připravovaného v dílnách vývojářů Stormregion (S.W.I.N.E.) můžete najít v naší galerii. Vydavatelem tomuto projektu bude společnost CDV. I proto se s ním setkají nejdříve německy mluvící fanouškové - v druhé polovině letošního roku, zatímco ostatní si budou muset počkat až na první polovinu roku příštího.


nové obrázkykompletní galerie

V Codename: Panzers si budete moci vybrat, zda budete bojovat za Sověty, Němce nebo Spojence. Vaším hrdinou se stane důstojník vedoucí malou, ale dobře vycvičenou a vybavenou skupinu vojáků. Během bojů budou vaši muži nabírat zkušenosti a rozvíjet své schopnosti.

Když se rozhodnete bojovat za Němce, strávíte svůj čas v bitvách na rovinách i v lesích v Polsku a Francii a také ve skalistých horách Balkánu. Později se dostanete až na rozlehlé sovětské pláně a budete se jimi prodírat v létě i zimě. cestou narazíte na docela malé vesničky, ale také ta největší mesta jako Moskva a Stalingrad. Když si však za své vyberete Sověty, pokusíte se o znovudobytí Stalingradu a dalších bývalých sovětských zemí. Samozřejmě vám půjde i o podmanění celé východní Evropy. Finální boj za Sověty proběhne v Berlíně. No a Spojenecká vojska svou misi začnou v Normandii a svou rozhodující bitvu svedou na západě, odkud od Arden přichází silný německý protiúder.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.