Nové shoty z WWII: Frontline Command
zdroj: tisková zpráva

Nové shoty z WWII: Frontline Command

24. 1. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Minulý týden podepsal britský vydavatel KOCH Media smlouvu s vývojáři ze studia The Bitmap Brothers o vydavatelských právech na jejich válečnou strategii World War II: Frontline Command, která se tak dostane do rukou svých fanoušků v květnu.

Do té doby ale přeci jen ještě zbývá nějakých pár týdnů a tak si toto dlouhé čekání zkraťte alespoň prohlížením nových screenshotů, které jsme dnes pro vás přidali do naší galerie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

World War II: Frontline Command vás přenese do roku 1944. Na straně spojeneckých vojsk se zrovna budete připravovat na invazi s krycím názvem "Den D". Skupina vašich elitních parašutistů se snese na území okupované Francie, aby přerušili postup Nacistických vojsk. The Bitmap Brothers se ve svém díle rozhodli co nejpřesněji následovat historii, proto ve hře spatříte 6 cut-scén s úryvky ze skutečných archivních dokumentů 2. světové války. Také jednotky, kterých bude ve hře zhruba 23 na stranu, byly pojaty maximálně realisticky. WWII: Frontline Command bude vybavena 25 misemi pro single-player, jež si však rovněž budete moci spolu s 10 unikátními misemi vyzkoušet i v multiplayeru.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články