zavřít

Nové screeny z Eve: The Second Genesis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

12 nových přírůstků do naší galerie zachytila družice Tiscali v blízkosti planety Amarr.

zdroj: Archiv

Do tak dalekých končin Vás s sebou vezmou nejen tyto obrázky, ale především vesmírná masivně multiplayerová online hra s názven Eve: The Second Genesis. Kromě tohto se dnes budete moci seznámit také s několika představiteli cizích ras. Na oficiálních stránkách se objevil i soundtrack a další nové koncepty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V Eve: The Second Genesis se stanete kapitánem vesmírného korábu, v němž budete křižovat hluboký vesmír, obchodovat, bojovat a komunikovat s mizemskými rasami. Údajně by tato hra měla být mnohem zábavnější než skutečný život, takže pokud se cítíte unaveni každodenními povinnostmi, těšte se, během tohoto roku byste se mohli dočkat nového života.
zdroj: DTF zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.