zavřít

Nové screenshoty z Project Earth 2 alias P2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Project Earth 2 neboli P2, jak City interactive svůj nový titul pracovně nazývají, se dnes může pochlubit balíčkem nových screenshotů.

Tato nová 3D vesmírná strategie by měla být vydána někdy na konci tohoto roku a podle vlastních slov vývojářů to bude přímo geniální sestavení těch nejlepších prvků, nápadů a technických řešení sebraných ze všech velkých titulů stejného žánru a jejich zkombinováním v novém pojetí. Stejně tak má P2 obsahovat i řadu vylepšení a novinek, které se prý rychle stanou standardem a budou v následujících letech kopírována ostatními vývojáři. No nezní to skromně? ;)


nové obrázkykompletní galerie

P2 bude hráčům moci nabídnout i velice zřetelný a jednoduchý interface, jehož ovládání by se mělo průměrnému pařanovi osvojit během pár chvil. Vše je navíc navrženo tak, že při jakémkoliv manipulování s různými nabídkami neztratíte ani na vteřinu přehled o tom, co se odehrává na vaší obrazovce. Dostupné volby prý bude možné aktivovat velice intuitivně, aniž by blokovaly výhled na nádhernou krajinu a velkolepé bitvy. Příběh Project Earth 2 je údajně velice odlišný od jiných titulů tohoto žánru. Místo boje proti nepřátelským mimozemským rasám ohrožujícím lidstvo se stanete velitelem malé skupiny neprávem vyhoštěných jedinců, kterým jde pouze o to, aby dokázali svou nevinu. Lidé pod vaším velením vám budou zcela oddáni, což by vám mělo umožnit lépe se s protagonisty ztotožnit.
zdroj: 3DGamers

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.