zavřít

Nové screenshoty z FPS Chaser

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nebývalou akcí ožila dnes naše galerie ke hře Chaser.

Tato first-person střílečka od slovenských vývojářů Cauldron, které byste se měli dočkat ještě do konce tohoto roku, bude vydána prostřednictvím německého vydavatele Fishtank Interactive. Pokud si ještě pár dní počkáte, budete mít na Tiscali možnost dozvědět se o této hře z již hotového preview a interview.


další nové obrázky

Chaser je agent bezpečnostní agentury, který při jedné krycí operaci utrpěl ošklivá zranění a ztrátu paměti. Nechápe sice proč se ho vojenské komando chtělo zbavit, ani jak se dostal na černou listinu několika gangů a proč kolem něj neustále umírají lidé, nicméně je odhodlán přijít všem těmto věcem na kloub. Zde začne Vaše cesta coby agenta Chasera. Strhující a nervy drásající akce bude plně podpořena užitím 3D enginu CloakNT (měl by být srovnatelný s Unreal enginem) poskytujícím 3D realistické prostředí i zbraně.
zdroj: TTG, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.