zavřít

Nové screenshoty z Elite Force 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Star Trek: Elite Force 2 má volně navazovat na svého úspěšného předchůdce, odehrávajícího se v dnes již kultovním světě Star Treku.

First-person střílečka od Ritual Entertainment nás opět uvrhne do role poručíka Alexe Munroa, šéfa elitního Hazard Teamu, ale příběh hry nás tentokrát zavede na vesmírnou loď U.S.S. Enterprise NCC 1701-E kapitána Picarda, se kterou se vydáte do nejmožnějších koutů vesmíru. Kromě starých známých jako jsou Chang, Chell nebo Jurot, přibude do Hazard Teamu i několik nových členů. Jednotlivé úkoly máte plnit jak venku tak ve vnitřních prostorech a na výběr při nich bude 13 druhů zbraní jako jsou třeba phasery, pušky, multifunkční raketomety, energetické střely a další.


nové obrázkykompletní galerie

Za pozornost jistě stojí i fakt, že celý titul poběží na engine Quake 3 Team Arena, vylepšeném UBER Toolsetem přímo od Ritual Entertainment. Zapomenout nelze ani na multiplayer, který bude obsahovat mody Holomatch, Capture The Flag, Team Holomatch, Deathmatch a další. Hra, která je nyní ve stádiu alpha, vychází pod hlavičkou Activisionu zhruba v polovině příštího roku.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.