zavřít

Nové obrázky ze sci-fi akce nTrap

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rakouský vývojářský tým AGD Software nyní pracuje na svém novém titulu s poněkud nezvyklým názvem nTrap.

zdroj: Archiv

Tato sci-fi akční hra vás se svými vysokorychlostními vozidly zanese do vzdáleného budoucího světa, v němž jsou veškeré informace uchovávány v živých tvorech. Pro zachování celistvosti těchto dat je samozřejmě potřeba zmocnit se uprchlíků živých. Hráči budou uvedeni do role člena Obranného sboru Země, státního orgánu, vytvořeného za účelem ochrany planety od útoků zvenčí. Napomáhat Vám k tomu budou nejrůznější lodě, vznášedla, vesmírné koráby nebo ponorky, které si budete moci vylepšovat různými přídavnými zařízeními a zbraněmi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra nTrap je stavěna na simulačním enginu Magrathea, který pro všechny objekty, vozidla, zbraně, světla, vítr i vodu používá realistické fyzické modely. Nové obrázky, které Vám dnes nabízíme, jsou toho ostatně důkazem. Bohužel zatím není známo, kdy přesně bude hra dokončena, ani kdo se stane jejím oficiálním vydavatelem, a proto nezbývá než čekat.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.