zavřít

Nové obrázky z Will Rock

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Saber Interactive dnes vypustil do světa další várku screenshotů ze své připravované arkádové FPS - Will Rock, s hlavním hrdinou ex-účetním Williamem Rockwellem.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Některé nové obrázky vypadají opravdu dostatečně "krvavě", což potěší nejednoho otřelého pařiče FPS :) Will Rock se podle všeho hodně podobá Serious Samovi, jehož druhý díl - Serious Sam: TSE, vyjde už na jaře příštího roku. To znamená jediné, Will Rock to nebude mít lehké, když jeho dokončení je plánováno až na Vánoce 2002.
zdroj: HomeLAN zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.