zavřít

Nové obrázky z War Commander

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

War Commander se řadí mezi taktické RTS hry stylu Sudden Strike, slibující zvednutou hladinu adrenalinu v krvi.

zdroj: Archiv

Zachycuje konečné období 2. světové války (rok 1944). Vyřádí se jak jednotlivci - dvě kampaně po 12 misích, tak skupinky nadšenců - až 8 hráčů, kteří si můžou užívat po síti na 14 různých mapách, dokonce ve dvou hracích módech. Tvůrci si dali opravdu záležet. Ve hře se bude střídat noc a den, počasí, budou zde plasticky vyobrazeny efekty jako výbuchy, oheň, dým. Terén bude deformován stejně jako ve skutečnosti, tzn. výškové rozdíly, nerovnosti krajiny. K dispozici bude až 11 druhů postaviček se speciálními schopnostmi, různá vozidla a mnoho dalšího.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pro ty, kteří se snad nemohou dočkat, německá verze vyjde již letos v listopadu, ostatní, čekající na anglickou verzi, si přijdou na své až na jaře příštího roku.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.