zavřít

Nové obrázky z Tactical Ops

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, že se z jednoho z nejpopulárnějších modů pro Unreal Tournament s názvem Tactical Ops stane samostatný produkt prodávaný v obchodech, se ví už od čtvrtka (info).

zdroj: Archiv

Mezi hlavní vylepšení Tac Ops: Assault on Terror oproti původnímu modu budou patřit nové mapy, skiny, textury nebo upraevený HUD a scoreboard. Zde máme sedm nových screenshotů z této hry, která vyjde v květnu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Mod Tactical Ops pro UT se tedy vydal podobnou cestou jako kdysi Counter-Strike, ale na celé záležitosti je i pár odlišností. Zatímco krabicová verze CS obsahuje prakticky to samé, co volně stažitelný mod z internetu pro vlastníky Half-Life, hlavní vymoženosti retail verze Tac Ops: Assault on Terror si zřejmě nikde nebudete moci zdarma stáhnout. Infogrames sice v rozhovoru pro GameSpot proklamují vzájemnou kompatibilitu mezi oběma verzemi hry a stejný obsah budoucích patchů, ale není mi moc jasné, jak toho chtějí dosáhnout, když např. některé skiny nebo mapy bude obsahovat pouze retail-verze Tac Ops.
zdroj: ToTheGame a GameSpot zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.