zavřít

Nové obrázky z Neverwinter Nights

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Několikrát odložená RPG Neverwinter Nights se snad již pomaličku chýlí ke svému dokončení a tak pro Vás máme pár nových obrázků.

zdroj: Archiv

Ty Vás opět nechají trochu nahlédnout do tajuplného světa "Forgotten Realms" (Baldur's Gate, Icewind Dale) a okusit tak z části úžasnou atmosféru klasického RPG založeného na třetím vydání pravidel AD&D.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Bioware se chystají Neverwinter Nights vydat prostřednictvím Infogrames letos v létě, takže pokud se na tuto hru těšíte a plánovali jste si, že se pojedete slunit kamsi na mořské pobřeží, rychle na to zapomeňte a raději si připravte své PC na pořádnou smažbu.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.