zavřít

Nové obrázky z Hoverace

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spousta pařanů už se určitě nemůže dočkat futuristických závodů Hoverace, které by se mohla objevit snad už letos na jaře.

zdroj: Archiv

Zkrátit dlouhou chvíli si můžete demem nebo prozkoumáváním čtyř nových obrázků - dejte si ale pozor, ať se Vám z vysoké rychlosti nezamotá hlava.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra bude podporovat všechny typy akcelerátorů (Direct 3D, Open GL, Glide), grafické rozlišení až 1280x1024 32-bit, až 8 hráčů po síti, čeká Vás 40 arén s možností volného pohybu, 24 modelů vznášedel a mnoho dalšího.
zdroj: Shacknews zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.