zavřít

Nové obrázky z Asherons Call 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové pěkné obrázky dnes obohatili naši galerii u MMORPG Asheron's Call 2.

Ta se stejně jako první díl bude sice odehrávat v zemi zvané Dereth, avšak kvůli dramatickým přeměnám utrpěl nejen její reliéf i celkový vzhled. Globálně bude svět v Asheron's Call 2 menší než v jeho předchůdci, avšak za nějakou akcí nebude třeba jít příliš daleko. Navíc Vám hra nabídne dobrý transportní systém, který Vám umožní dostat se velice rychle všude kam budete chtít.


další nové obrázky

Hráči budou moci ovládat větší (zatím blíže nespecifikovaný) počet postav. Na výběr budete mít ze tří ras - lidská, tumeranská nebo lugianská, přičemž si při své volbě můžete také určit jakého pohlaví Váš hrdina bude, jeho fyzické rysy včetně tetování nebo účesu. Každý z nabízených typů, bude mít své vlastní brnění a bude umět zacházet určitými zbraněmi. Podrobnější informace o Asheron's Call můžete získat na jejích oficiálních stránkách nebo v našem nedávném preview.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.