Nové obrázky Massive Assault
zdroj: Archiv

Nové obrázky Massive Assault

22. 1. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dosti působivě vypadají efekty na našich dnešních nových obrázkách z připravované futuristické válečné 3D strategie s názvem Massive Assault, kterou pro vás připravuje vývojové studio Wargaming.net.

Tento titul zaměřený právě a především na válčení by se měl dostat k hráčům už během prvního čtvrtletí tohoto roku. Rozhodnete-li se i vy vybojovat si své místo ve vesmíru nastoleném v této hře, můžete začít už nyní přemýšlet o tom, zda se ujmete role politického i vojenského vůdce strany Axis-of-Good nebo raději Shadow Clicque.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Pod vaším palcem budou jak pozemní, tak námořní a vzdušné jednotky. Vaše vůdcovské schopnosti však budou zatěžkány nelehkou zkouškou, když své muže povedete do bojů odvíjejících se na šesti vzdálených planetách. Nicméně alespoň budete moci upotřebit obecné principy umění války vyvinuté během posledních třech tisíciletí lidské vojenské historie. Každá z planet se od té další bude lišit co do povrchu i velikosti. Jinak řečeno, každá ze šesti planet bude mít svůj unikátní "strategický portrét". To se pochopitelně odrazí na vhodnosti využití té které taktiky při válečném tažení. Massive Assault vám poskytne také multiplayerové vyžití. Politický systém však bude pro multiplayer i single-player stejný. Klíčovou úlohu ve hře sehrají jacísi "tajní spojenci", kteří budou na počátku každé hry náhodně umístěni na herní mapu a nepřítel nebude mít potuchy, který z národů je neutrální a který je již vaším spojencem.

Zajímavé je, že zatímco tvůrci již dokončili onlinovou část hry, stále jim ještě zbývá mnoho práce na single-playeru, kde zatím mají jen několik tréninkových scénářů. V první verzi hry se setkáte pouze s příslušníky lidské rasy. Není vyloučeno, že někdy později vývojáři doplní hru ještě o některé další rasy. Podobné je to i s jednotkami. V první verzi si budou obě strany co do jednotek rovné. Později mají tvůrci v plánu přidat ještě nějaké speciální jednotky s různými parametry na každou rasu.

korgull

Nejnovější články