zavřít

Nové obrázky Asherons Call 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Turbine Entertainment a Microsoft se po úspěšné fantasy MMORPG Asheron's Call pustili do jejího pokračování, které je postaveno na modifikované verzi původního 3D enginu - Turbine Engine G2.

zdroj: Archiv

Spolu s určitými grafickými úpravami tvůrci slibují změnu v bojovém systému, vložení většího množství možných schopností, a výraznější interaktivitu s okolním světem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Do naší galerie už včera přibylo pár nových obrázků, které Vám představí několik dalších zajímavých obyvatel světa Asheron's Call 2. Hra má do dokončení ještě pěkných pár měsíců, protože se její vydání chystá až na první měsíce roku 2003.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.