zavřít

Nová střílečka Solaris 104

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se zdá, Brazílie se umí zaměstnat kromě fotbalu také vývojem her.

zdroj: Archiv

Důkazem je toho firma Apollo Entertainment Software, která dnes prostřednictvím společnosti Akaei, což je vydavatel her, dala světu vědět, že pracuje na svém prvním titulu s názvem Solaris 104. No řekněte sami, na to, že jde o jejich první dílo, obrázky, které Vám dnes přinášíme, nevypadají vůbec špatně.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Solaris 104 bude klasická arkádová akční střílečka pro PC. Prý bude velmi pěkně kombinovat klasický žánr s vynalézavostí a důvtipem dnešních technologií. Konečně nechme se překvapit. Hra by měla vyjít už v prvním čtvrtletí 2002. Podobně jako velké množství dalších her, o kterých jsme v poslední době psali, Vás i tato zavede do budoucnosti a vesmíru, kde budou mezi mnoha mimozemskými rasami probíhat boje o kolonizaci vesmíru. Planeta Země vyšle svoji nejsilnější armádu, aby znovu získala čtyři strategické sektory. Vy, jako nováček se tak zúčastníte té největší a nejnebezpečnější mise. Na Vás pak bude stát osud celé planety Země.

zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.