zavřít

Nová naučná hra Versailles 2 od Crya

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud máte rádi hry, které spolu se zábavou přinesou i pár nových vědomostí, pak vás zaujme zpráva, že Cryo v současné době dokončují svůj nový titul Versailles II.

zdroj: Archiv

Obrázky, které dnes přibyly do naší galerie, každého jistě přesvědčí o tom, že stejně jako v jiných naučných hrách, i v této si tvůrci dali záležet na moc pěkném a detailním provedení. Versailles II Vás provede francouzským královstvím za doby vlády Ludvíka XIV. Vyzkoušíte si roli mladého šlechtice Charles Louis de Faverolles, který se s pár drobáky v kapse snaží najít cimru, kde by mohl přespat, práci, aby si něco vydělal a cestu, jak se dostat co nejblíže ke králi.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Dobová atmosféra je podpořena kromě úžasné grafiky také stylovou hudbou na pozadí. Pokud máte zájem dozvědět se o té době více, máte možnost nahlédnout do encyklopedie, která je plná obrázků a fotek, které dokládají, jak se místa, jimiž se právě procházíte, za posledních 300 let změnila a samozřejmě nechybí ani doprovodné texty. Versailles II by měla být vydána na 2 CD nebo DVD začátkem ledna 2002.
zdroj: AdventureArchiv zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.