Nová first-person střílečka DUSK-12
zdroj: tisková zpráva

Nová first-person střílečka DUSK-12

21. 4. 2006 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ve včerejším článku o nových hrách, které budou představeny na E3, jsme slíbili, že se každou z nich budeme zabývat podrobněji, až budou k dispozici nějaké konkrétnější informace a nejlépe také screenshoty.

Dnes se proto budeme věnovat nové first-person střílečce DUSK-12. Tento titul, jehož galerie je od této chvíle zaplněna pořádnou nadílkou prvních obrázků, vzniká v dílnách studia Orion, tvůrců Hellforces a spolutvůrců Stalin Subway (recenze české verze). K vidění je už jinak také první trailer (44 MB, WMV), který se z poloviny skládá z vlastního hraní, čili přestřelek mezi zbořenými či zchátralými budovami a hořícími vozidly. Ke konci pak zachycuje model nebo renderované sekvence s hlavní hrdinkou.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Příběh hry vypráví o nezdařeném projektu, jehož předmětem bylo vytvoření super-vojáka. Experiment se totiž poněkud vymkl kontrole a jeho produktem se stal zákeřný a hlavně nevyléčitelný virus. Celé město, kde se pokusy uskutečňovaly, upadlo do karantény, protože všichni jeho obyvatelé se proměnili v krvelačné vraždící maniaky. Po čtyřech letech byla do oblasti vyslána skupina speciálních jednotek, aby zjistila, co se vlastně stalo...
zdroj: NoFrag

korgull

Nejnovější články