zavřít

Nová first-person střílečka DUSK-12

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve včerejším článku o nových hrách, které budou představeny na E3, jsme slíbili, že se každou z nich budeme zabývat podrobněji, až budou k dispozici nějaké konkrétnější informace a nejlépe také screenshoty.

zdroj: Archiv

Dnes se proto budeme věnovat nové first-person střílečce DUSK-12. Tento titul, jehož galerie je od této chvíle zaplněna pořádnou nadílkou prvních obrázků, vzniká v dílnách studia Orion, tvůrců Hellforces a spolutvůrců Stalin Subway (recenze české verze). K vidění je už jinak také první trailer (44 MB, WMV), který se z poloviny skládá z vlastního hraní, čili přestřelek mezi zbořenými či zchátralými budovami a hořícími vozidly. Ke konci pak zachycuje model nebo renderované sekvence s hlavní hrdinkou.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Příběh hry vypráví o nezdařeném projektu, jehož předmětem bylo vytvoření super-vojáka. Experiment se totiž poněkud vymkl kontrole a jeho produktem se stal zákeřný a hlavně nevyléčitelný virus. Celé město, kde se pokusy uskutečňovaly, upadlo do karantény, protože všichni jeho obyvatelé se proměnili v krvelačné vraždící maniaky. Po čtyřech letech byla do oblasti vyslána skupina speciálních jednotek, aby zjistila, co se vlastně stalo...
zdroj: NoFrag

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.