zavřít

Nová dobrodružství v Broken Sword 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vyznavači adventur, zejména pak série Broken Sword, si po dlouhém, téměř pětiletém čekání konečně přijdou na své v připravovaném třetím pokračování s názvem Broken Sword: Sleeping Dragon.

To pomaličku vzniká pod rukama maníků z Revolution Games, kteří jeho dokončení předpokládají až tak ve třetím čtvrtletí 2003. Až se tomu tak ale stane, potěšit by nová hra měla nejen majitele PCéček, ale také PS2, Xboxů a GBAček. Naši galerii dnes obohatila trojice nových obrázků původem pravděpodobně z PlayStation 2 verze hry.


další nové obrázky

Broken Sword: Sleeping Dragon bude podobně jako její předchůdci detektivní adventurou, v níž se opět setkáte s hlavními postavami - detektivem Georgem Stobbartem a jeho společnicí Nico. Vzhledem k poměrně dlouhému časovému odstupu se dají předpokládat některé změny v grafice, interface, ovládání a také funkčnosti hry. Tvůrci samozřejmě využijí některých předností dnešních novějších technologií, což možná některé příznivce příjemně, jiné zase nepříjemně překvapí. Už tedy nepůjde pouze o řešení lecjakých puzzle, Broken Sword: Sleeping Dragon s sebou přináší i nové, akčnější vychytávky v rámci možností nového 3D prostředí. Kromě interakce s objekty, komunikace s postavami ad. se budete moci pustit do mnohem odvážnějších akcí, jako je např. skákání, šplhání, bojování, atd. Přesto je ale hlavním cílem tvůrců zachovat jednoduchost ovládání. Stejně tak Revolution doufají v to, že jejich dílo v novém 3D kabátku nečeká stejný osud jako mnoho dalších her, které tímto převléknutím své fanoušky převelice zklamaly.
zdroj: GamesRadar

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.