Nová akční adventura Airborne Troops
zdroj: tisková zpráva

Nová akční adventura Airborne Troops

13. 6. 2003 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na nedostatek práce si vedle nás nemůže stěžovat ani vývojářské studio Widescreen Games, které nyní připravuje novou stealth/akční adventuru Airborne Troops.

Jak značí název, skutečně se stanete členem komanda, se kterým se vydáte na různé nebezpečné mise vycházející ze skutečných událostí 2. světové války v okupované Francii. Spojení "vycházející ze skutečných událostí" je možná nepřesné, neboť vývojáři se prý pokoušejí přímo o přesnou rekonstrukci z archívů a dokumentů. Věrné by měly být zbraně, uniformy, lokace a dokonce i situace. My vám dnes z této hry, kterou budou pro PC a PS2 na konci tohoto roku vydávat Playlogic International, můžeme předvést několik prvních ukázek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Příběh Airborne Troops je celkem pochopitelně velice podobný příběhům jiných her vycházejících ze stejného tématu a dokumentů. Na jedné z misí, jejímž cílem je vysadit dva agenty na nepřátelském území dojde k sestřelení seržantova letadla a jeden z agentů je vážně zraněn. Seržantovou povinností je nyní nahradit tohoto zraněného a dokončit danou misi za něj. Hra bude napínavá nejen proto, že zde bude řada vyloženě špionážních akcí, ale také přestřelek. V rámci snahy o největší utajení byste měli také dávat pozor na to, kam šlapete, jelikož každý i sebemenší zvuk může nepřátelské jednotky vyburcovat. Seznámíte se se čtyřmi postavami. Prvním je samozřejmě hrdina sám. Další postavou, je šéf gestapa - Doktor Ulrich Schultze, dále pak sličná Nadine Chevalier alias Valmy a nakonec "pancéřový muž" Karl Meyer.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články