zavřít

Nová adventura Safecracker

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novou adventuru s názvem Safecracker dnes ohlásila vydavatelská společnost Adventure Company.

zdroj: Archiv

Má jít o unikátní dílo svého žánru, plné hlavolamů. Vlastně ono nepůjde ani tak o klasické hádanky a rébusy, jako spíš o to, abyste se dostali do 35 různých sejfů. Najme si vás totiž bohatá rodina jistého poněkud výstředního miliardáře jménem Duncan Walter Adams, který nedávno zesnul, abyste našli jeho poslední vůli. Ta má být ukryta v jednom z rafinovaně zabezpečených sejfů roztroušených po celém jeho sídle.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pan Adams byl zkrátka nejen bohatým mužem, ale zároveň horlivým sběratelem trezorů. Čeká vás proto náročné dobrodružství v extravagantně zařízeném domě o 40 marnotratně zařízených pokojích. Na závěr se sluší dodat, že vývojem hry se zabývá stejný tým, který stojí za hrou Return to Mysterious Island. Vydání hry očekáváme koncem roku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.