zavřít

Nostalgická arkáda Ninja Loves Pirate

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trocha nostalgie neuškodí, a tak tu dnes pro vás máme informaci o právě vznikající hře s názvem Ninja Loves Pirate.

Vývojem této tzv. "sidescrolling" arkádové platformovky se zabývá švédské studio Muskedunder Interactive. Původně prý šlo o projekt navržený pro soutěž "Four elements" na gamedev.net, ale když demo, které zde tvůrci prezentovali, vyhrálo a oni navíc získali titul Nejlepšího švédského nezávislého vývojářského týmu roku 2005, začali pracovat na plné hře. V naší galerii z ní najdete ukázky.


Ninja Loves Pirate vám dá možnost výběru mezi rolí ninji, anebo piráta. Případně si samozřejmě můžete zahrát za oba, to už bude na vás. V každém případě se můžete těšit na humorně laděné dobrodružství, při němž dojde i na boje se zombíky, roboty a obrovskými bossy. Graficky je hra pojata schválně tak, aby budila dojem arkád staré školy. Vše to má být doprovázeno velkolepou hudbou. Více informací najdete na oficiálních stránkách.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.