zavřít

NoNameWar screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Postupné zničení Země donutilo lidstvo k vytvoření obrovského evakuačního plánu, jehož cílem bylo nalezení nového domova.

zdroj: Archiv

Nedostatek času ale výrazně zredukoval počet jedinců, jimž bylo umožněno opustit kolabující planetu. Po dlouhém putovaní, které budoucí kolonisté přečkávali ve stavu biologické konzervace, konečně řídící počítač nalezl vhodnou obyvatelnou planetu... Takto by se ve stručnosti dal popsat příběh připravované real-time strategie s RPG prvky NoNameWar od rumunských tvůrců AMC Creation, ze kterých vám dnes přinášíme šest nových screenshotů.

zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.