Non-stop akce Collapse: Devastated World
zdroj: tisková zpráva

Non-stop akce Collapse: Devastated World

31. 7. 2006 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Novou akční hru pro PC dnes ohlásila společnost Buka Entertainment.

Dílo nese název Collapse: Devastated World. Vyvíjeno je relativně mladým vývojářským týmem, který si říká CREOTEAM a zahrnuje lidi se zkušenostmi na projektech jako Far Cry, The Silver Earring, 80 Days, ad. Součástí tiskové zprávy byly jinak také první screenshoty, které teď máte možnost vidět v naší galerii. Vydání hry je naplánováno na poslední čtvrtletí příštího roku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Collapse: Devastated World slibuje dynamickou non-stop akci odehrávající se v alternativní budoucnosti roku 2096, v níž neexistuje svět, jak jej známe. V tomto světě došlo na evropském kontinentě před sto lety k děsivému masakru, který měly na svědomí příšery z jiné dimenze. Zbytky lidstva teď žijí v neustálém tlaku hrozby útoku vetřelců. Společnost ovládl zákon silnějšího. Poslední spásou v tom všem chaosu a anarchii jsou tzv. Lordi, elitní skupina, jejíž součástí se v tomto virtuálním 3D dobrodružství plném neutuchající akce stanete i vy.

Těšit se prý můžete na hyper-realistické postavy a pohyby zachycené metodou "Motion-Capture", rozsáhlý svět rozdělený do několika zón ukrávajících řadu tajemství a hlavně nepřátel, intuitivní kombo systém, fyziku, jež bude významnou součástí nejen soubojů, ale i řešení různých puzzlů a v neposlední řadě i na akrobatické kousky, při nichž půjdou využít lecjaké prvky prostředí, jako jsou zdi, žebříky, tyče, ad.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články