zavřít

Nightstone jako další klon Diabla

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Diablo je bezpochyby jedna z nejúspěšnějších her, které kdy vyšly.

zdroj: Archiv

Tvůrci nového projektu Nightstone si z toho vzali ponaučení a své isometrické 2D RPG založili na napodobení nejoblíbenějších rysů, které Diablo nese - systém boje, rozdělení inventáře atd. Nightstone také obsahuje další zajímavosti, jednou takovou je i značně nelineární single-player mód, v němž máte pod kontrolou tři různé postavy, které můžete vést třemi různými cestami. Každá z těch postaviček má rozdílné schopnosti i příběh, ale nakonec hledají totéž. Interface, inventář i způsob boje (point and click) je úplně stejný jako u Diabla, ale že nejde o pouhou jeho kopii, Vám připomene mapa v levém spodním rohu, kde máte možnost sledovat např. blížící se skupinu nepřátel, zobrazující dokonce jejich zorné pole. Konečně posuďte sami alespoň podle 11 obrázků, které Vám dnes z této hry přinášíme:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nightstone samozřejmě obsahuje kromě kampaně pro single-player i multiplayer mód a podporuje narozdíl od Diabla rozlišení až do 1024x768. Vydání je plánováno ještě do konce tohoto roku, což by se mohlo vzhledem k dnešnímu datu zdát trochu nereálné.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.