zavřít

Nexagon: The Pit info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Strategy First, která má ještě hodně restů (odložené hry O.R.B., Disciples: The Dark Prophecy nebo Zero: G-Marines), dnes spustila oficiální stránky pro hru Nexagon: The Pit.

Bude se jednat o týmovou fantasy/sci-fi strategii ne nepodobnou hrám jako Fallout Tactics nebo Incubation, kde každá jednotka má své speciální vlastnosti a dovednosti.


Zpestřením by měla být možnost kompletně zničit cokoliv ve hře - budovy, zbraně či jiné předměty. Ovšem kdy tomu tak bude, je zatím ve hvězdách. Více se o Nexagon: The Pit dozvíte na homepage nebo Intelgamer preview.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.