zavřít

Neverwinter Nights vernisáž

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames publikovali oficiální cestou desítku nových screenshotů z v létě vycházejícícho isometrického RPG Neverwinter Nights od BioWare, na které se kvůli humbuku kolem Dungeon Siege a Morrowindu tak trochu pozapomnělo.

zdroj: Archiv

Pokud už si s dlouhým odstupem příliš nepamatujete, o čem tato hra je, pak určitě nepohrdnete ani stručným připomenutím. Neverwinter Nights bude především multiplayerová RPG (i když v ní bude obsažen i single-player - asi 60 hodin hraní), která své hráče provede tzv. Forgotten Realms světem, tedy stejnými reáliemi jako Baldur's Gate či Icewind Dale. Navíc bude založena na třetím vydání RPGéčkářských pravidel AD&D, což je jistě dostatečnou zárukou kvality.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nevervinter Nights bude obsahovat i tzv. "DM" (Dungeon Master) režim, což dá hráčům stručně řečeno šanci ztvárnit roli pána jeskyně. Tato vlastnost Vám umožní v reálném čase měnit stupeň obtížnosti, umístit či odebrat kreatury, různé jiné položky, ovládat NPC i různá monstra. Bioware navíc ke hře připojí tzv. "Aurora toolset", díky němuž si budete moci vytvořit nové světy, do kterých můžete mmj. naimportovat rovněž své vlastní obrázky a nebo hlasy. Tento toolset je mnohem víc než obyčejný editor. Obsahuje totiž téměř kompletní vývojové prostředí (kompilátory i konventory), které všechno udělá za Vás. Pouhým jednoduchým kliknutím myši do klasického pop-down menu

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.