zavřít

Neverwinter Nights obrázky & info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uff...

E3 jakoby ještě nebylo za námi, alespoň přísun obrázků rozhodně nekončí a jednou z her, na které se nedostalo během horkého víkendu minulý týden, je i RPG Neverwinter Nights od týmu BioWare. Oproti původním předpokladům BUDE hra obsahovat i singleplayerovou část (viz oficiální stránky), dokončitelnou asi za šedesát hodin čistého herního času.


NN, odehrávající se ve světě Forgotten Realms (stejném jako Baldur's Gate či Icewind Dale), budou založeny na třetím vydání pravidel AD&D a nabídnou i zajímavý multiplayer - autoři říkají, že chtějí "zkopírovat" klasický model stolních RPG s pánem jeskyně a partou dobrodruhů. Nebude se ale jednat o stálý online svět podobný Ultimě Online či Asheron's Call. Hra přijde i s editorem questů a prostředí, rozhodně vypadá nadějně - tedy pokud náhodou nenapadne Interplay vydat hru pouze pro Xbox, jak se o tom tiše zatím jen naštěstí spekuluje.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.